Reklama

Spółdzielcza koszykówka

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Szarotka" zaprasza na turniej koszykówki ulicznej. Turniej odbędzie się w Lubawce, na zmodernizowanym boisku na osiedlu pomiędzy ulicami Anielewicza, Dworcowa, Kamiennogórska.


Turniej rozpocznie się w sobotę (17 maja) o godzinie 10:00.

Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach: 
I kat. 12-15 lat,
II kat. 16-18 lat,
III kat. OPEN

Zagrać mogą zespoły składają się z trzech zawodników + 1 rezerwowy.

Zgłoszenia należy składać:
- w formie papierowej bezpośrednio w biurze Spółdzielni pokój nr 6 w godz. od 10:00 do 14:30
- pocztą elektroniczną (wymagany scan karty zgłoszeniowej) na adres [email protected]

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja 2014 r. do godz. 14:00 tel. 75 649 52 65 wew. 35.  

Regulamin, karta zgłoszenia dostępne są na stronie SM Szarotka - kliknij tutaj

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama