Spółdzielnia Mieszkaniowa "Szarotka" zaprasza na turniej koszykówki ulicznej. Turniej odbędzie się w Lubawce, na zmodernizowanym boisku na osiedlu pomiędzy ulicami Anielewicza, Dworcowa, Kamiennogórska.
Turniej rozpocznie się w sobotę (17 maja) o godzinie 10:00.
Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach:
I kat. 12-15 lat,
II kat. 16-18 lat,
III kat. OPEN
Zagrać mogą zespoły składają się z trzech zawodników + 1 rezerwowy.
Zgłoszenia należy składać:
- w formie papierowej bezpośrednio w biurze Spółdzielni pokój nr 6 w godz. od 10:00 do 14:30
- pocztą elektroniczną (wymagany scan karty zgłoszeniowej) na adres [email protected]
Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 maja 2014 r. do godz. 14:00 tel. 75 649 52 65 wew. 35.
Regulamin, karta zgłoszenia dostępne są na stronie SM Szarotka - kliknij tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze