Cztery kolizje, 43 mandaty, jeden nietrzeźwy kierowca przy tylu zdarzeniach interweniowali kamiennogórscy policjanci podczas zakończonych świąt Wielkanocnych.
Najwięcej pracy policjanci mieli w piątek (18 kwietnia). Tego dnia doszło do trzech kolizji. W sobotę doszło do kolejnej kolizji. W Marciszowie w zdarzeniu uczestniczyli kierowcy dwóch fiatów. Okazało się, że 34-letni kierowca fiata punto wymusił pierwszeństwo na kierującej fiatem scudo. Doszło do zderzenia pojazdów. Podczas badania okazało się, że kierowca punto miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zastał zatrzymany do wytrzeźwienia, stanie przed sądem.
Policjanci ruchu drogowego nałożyli podczas świąt 43 mandaty za wykroczenia, zabrali 8 dowodów rejestracyjnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze