Reklama

Spokojne święta

Cztery kolizje, 43 mandaty, jeden nietrzeźwy kierowca przy tylu zdarzeniach interweniowali kamiennogórscy policjanci podczas zakończonych świąt Wielkanocnych.


Najwięcej pracy policjanci mieli w piątek (18 kwietnia). Tego dnia doszło do trzech kolizji. W sobotę doszło do kolejnej kolizji. W Marciszowie w zdarzeniu uczestniczyli kierowcy dwóch fiatów. Okazało się, że 34-letni kierowca fiata punto wymusił pierwszeństwo na kierującej fiatem scudo. Doszło do zderzenia pojazdów. Podczas badania okazało się, że kierowca punto miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zastał zatrzymany do wytrzeźwienia, stanie przed sądem.

Policjanci ruchu drogowego nałożyli podczas świąt 43 mandaty za wykroczenia, zabrali 8 dowodów rejestracyjnych.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama