Wczoraj (piątek, 22 marca) wieczorem kilka jednostek straży pożarnej wezwanych zostało do pożaru lasu w Ogorzelcu.
Na miejscu strażacy stwierdzili, że palą się dwie ambony myśliwskie stojące na skraju lasu. Drewniane konstrukcje zostały ugaszone, ale ich stan wymusza rozebranie konstrukcji.
W akcji uczestniczyły jednostki PSP z Kamiennej Góry oraz OSP z Ogorzelca, Leszczyńca i Pisarzowic.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze