Jak informują internauci, na drodze krajowej nr 5 między Kamienną Górą a Lubawką spłonął samochodów.
Zdarzenie potwierdza policja. Doszło do niego na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 i drogi wojewódzkiej w kierunku Kowar, a więc na terenie Kamiennej Góra, na końcu ul. Jeleniogórskiej.
Renault megane scenic jechali mieszkańcy województwa wielkopolskiego. Gdy poczuli dziwny zapach zatrzymali pojazd. Okazało się, że źródłem zapachu był pożar w samochodzie. W akcji uczestniczyli strażacy.
Nikomu nic się nie stało.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze