Po godzinie 3 w nocy strażacy wezwani zostali do pożaru w Przedwojowie. Do akcji ruszyły cztery jednostki z Kamiennej Góry i Lubawki.
W Przedwojowie płonął niezamieszkały domek. Płomienie były tak wysokie, że przepaliły linię energetyczną. Budynek spłonął doszczętnie. Strażacy przeszukali zgliszcza, nie znaleźli poszkodowanych.
Strażaków do pożaru wezwał jeden z sąsiadów, którego zaalarmował pies. Domek stał na działce należącej do jednego z funkcjonariuszy policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze