Reklama

Spławikowe mistrzostwa kamiennogórskiego koła


Nad kamiennogórskim zalewem odbyły się spławikowe mistrzostwa koła PZW Kamienna Góra "Miasto" w kategorii senior.


Rywalizację rozpoczęło ośmiu zawodników. Wędkowali w dwóch turach przez cały dzień. Po podsumowaniu wyników obu tur okazało się, że zawody wygrał Zbigniew Borchardt. Drugie miejsce zajął Marcin Napierko. Trzeci był Marcin Kozubski. Największą rybę zawodów, karpia o wadze 1,67 kg, złowił Zbigniew Borchardt.

 

Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

1 czerwca odbędzie się druga tura wyborów prezydenta Polski. Głosować można na jednego z dwóch kandydatów. Już dzisiaj pokaż, kogo poprzesz.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama