Nad kamiennogórskim zalewem odbyły się spławikowe mistrzostwa koła PZW Kamienna Góra "Miasto" w kategorii senior.
Rywalizację rozpoczęło ośmiu zawodników. Wędkowali w dwóch turach przez cały dzień. Po podsumowaniu wyników obu tur okazało się, że zawody wygrał Zbigniew Borchardt. Drugie miejsce zajął Marcin Napierko. Trzeci był Marcin Kozubski. Największą rybę zawodów, karpia o wadze 1,67 kg, złowił Zbigniew Borchardt.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze