Reklama

Spławikowe mistrzostwa - galeria zdjęć

Dzisiaj (niedziela, 12 maja) nad kamiennogórskim zalewem rozegrane zostały spławikowe mistrzostwa koła PZW Kamienna Góra "Miasto". Do rywalizacji przystąpiło 13 wędkarzy.

 

W kategorii senior zawody wygrał Paweł Lisiecki, drugi był Grzegorz Michałczak, trzeci Marcin Kozubski. Wśród juniorów pierwsze miejsce zajął Filip Chronowski. W najmłodszej grupie - kadetach - wygrał Bartosz Kita, drugi był Tymoteusz Dzimidowicz.

Najlepsi wędkarze otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Zwycięzca kategorii senior ma prawo reprezentowania koła na zawodach okazji 40-lecia Okręgu Jelenia Góra, które odbędą się 14 września.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama