Dzisiaj (niedziela, 12 maja) nad kamiennogórskim zalewem rozegrane zostały spławikowe mistrzostwa koła PZW Kamienna Góra "Miasto". Do rywalizacji przystąpiło 13 wędkarzy.
W kategorii senior zawody wygrał Paweł Lisiecki, drugi był Grzegorz Michałczak, trzeci Marcin Kozubski. Wśród juniorów pierwsze miejsce zajął Filip Chronowski. W najmłodszej grupie - kadetach - wygrał Bartosz Kita, drugi był Tymoteusz Dzimidowicz.
Najlepsi wędkarze otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Zwycięzca kategorii senior ma prawo reprezentowania koła na zawodach okazji 40-lecia Okręgu Jelenia Góra, które odbędą się 14 września.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze