Reklama

Spławikowe mistrzostwa koła - galeria zdjęć

Dzisiaj (niedziela, 20 maja) nad kamiennogórskim zalewem odbyły się spławikowe mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra "Miasto". W całodziennej rywalizacji zmierzyli się kadeci, juniorzy i seniorzy.

 

Wśród kadetów wygrał Dominik Gil, drugi był Filip Chronowski, trzecia Daria Popowicz. W rywalizacji juniorów najlepszy okazał się Sylwester Bukowski przed Bartoszem Czekajem i Mateuszem Piaseckim. Wśród seniorów wygrał Arkadiusz Rusiecki, drugi był Marcin Kozubski, a trzeci Paweł Lisiecki.

Najlepsi wędkarze (6 seniorów i po dwóch juniorów i kadetów) wywalczyli prawo startu w zawodach spławikowych o Puchar Ziemi Kamiennogórskiej.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama