Dzisiaj (niedziela, 20 maja) nad kamiennogórskim zalewem odbyły się spławikowe mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra "Miasto". W całodziennej rywalizacji zmierzyli się kadeci, juniorzy i seniorzy.
Wśród kadetów wygrał Dominik Gil, drugi był Filip Chronowski, trzecia Daria Popowicz. W rywalizacji juniorów najlepszy okazał się Sylwester Bukowski przed Bartoszem Czekajem i Mateuszem Piaseckim. Wśród seniorów wygrał Arkadiusz Rusiecki, drugi był Marcin Kozubski, a trzeci Paweł Lisiecki.
Najlepsi wędkarze (6 seniorów i po dwóch juniorów i kadetów) wywalczyli prawo startu w zawodach spławikowych o Puchar Ziemi Kamiennogórskiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze