W niedzielę (24 czerwca) nad kamiennogórskim zalewem odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra "Miasto".
W zawodach uczestniczyło dziewięciu wędkarzy. Każdy mógł pochwalić się złowioną rybą. Brały głównie okonie, ale trafił się także sandacz oraz "prawie wymiarowy" szczupak.
Spinningowym Mistrzem Koła na 2018 r. został Marcin Kozubski. Będzie mógł reprezentować koło na Spinningowych Mistrzostwach Okręgu. Kolejne miejsca zajęli: Paweł Lisiecki, Grzegorz Michałczak, Łukasz Olejniczak, Piotr Lisiecki, Tadeusz Walczak.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze