Przygotowująca się do sezonu piłkarskiej klasy B druga drużyna Orła Lubawka rozegrała sparing z Zagłębiem Wałbrzych (klasa A).
Zagłębie lepiej rozgrywało piłkę i na przerwę schodziło z przewagą dwóch goli (0:2). Przerwa w grze i uwagi trenera dobrze podziałały na drużynę Orła. Kontaktową bramkę zza pola karnego zdobył Wincza. Niestety dla gospodarzy Zagłębie podwyższyło wynik na 1:3. po ewidentnym błędzie obrony Orła. Jednak gospodarze walczyli do końca. Indywidualną akcję wykończył Chmiel. Ten sam zawodnik na 5 minut przed końcem otrzymał idealne podanie za obronę gości i wykorzystując niepewność bramkarza gości doprowadził do remisu.
Orzeł Lubawka II - Zagłębie Wałbrzych - 3:3 0 (0:2)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze