Mężczyzna spadł w nocy z kilkumetrowej skarpy przy ul. Sądeckiej w Chełmsku Śląskiej. Musieli go wyciągać miejscowi strażacy.
Do akcji ruszyły dwa zastępy OSP Chełmsko. Jednostka przygotowana jest do ratownictwa wysokościowego. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu strażacy wyciągnęli poszkodowanego mieszkańca Chełmska Śląskiego na drogę i przekazali pogotowiu ratunkowemu.
Mężczyzna prawdopodobnie był nietrzeźwy, nie doznał poważnych obrażeń. Odmówił przewiezienia do szpitala.
fot. OSP Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze