Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu zaprasza od 30 listopada do 1 grudnia 2018

?SORRY, WINNETOU?
Czy ktoś jeszcze czytuje powieści o Indianach? Romantyczna aura Dzikiego Zachodu wydaje się dzisiaj odrobinę przyblakła. Ale zabawa w Indian i kowbojów nadal jest synonimem chłopięcych zabaw z dzieciństwa. Mimo, że nikt już się tak nie bawi.
Reżyser przywołuje serię obrazów żywcem wyciętych z najlepszej tradycji westernu. Importuje na współczesną scenę świat wykreowany przez hollywoodzką wyobraźnię. Na scenie pojawią się Indianie, westmani i pociąg. Wszystko rozpocznie się jak w najprawdziwszym amerykańskim westernie. Ale czy skończy się tak samo?
Tekst: super man
Reżyseria: Piotr Ratajczak
Obsada: Piotr Tokarz, Ryszard Węgrzyn, Czesław Skwarek, Piotr Mokrzycki, Michał Kosela /Mateusz Flis, Rafał Kosowski, Filip Perkowski, Włodzimierz Dyła [g]
30.11. 2018 / GODZ. 19.00 / SCENA KAMERALNA
01.12. 2018 / GODZ. 19:00 / SCENA KAMERALNA
CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 80 MINUT (bez przerwy)
WIĘCEJ INFORMACJI O CENACH BILETÓW: http://teatr.walbrzych.pl/bilety/
REZERWACJA MIEJSC: telefonicznie: 74 64 88301-3 lub na: http://bilety.teatr.walbrzych.pl/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze