Stanisław Napierała, sołtys Świdnika, zrezygnował z tej funkcji. O swojej decyzji poinformował na facebooku.
Jako powód podał "sytuację związaną z wyborami uzupełniającymi do Rady Gminy Marciszów".
Przypomnijmy, w niedzielę odbyły się wybory w Świdniku. Mieszkańcy wybierali nowego radnego. Startował Stanisław Napierała i Stefan Zawierucha, wygrał ten drugi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze