Dzisiaj (wtorek, 27 stycznia) w ramach zajęć zaplanowanych na ferie przez Dom Kultury, dzieci z Lubawki bawiły się w plenerze.
Na lubawskim stadionie odbyły się zabawy na śniegu. Aura dopisała, zgodnie z życzeniami organizatorów spadł biały puch i można było lepić śnieżne figury.
Do kolejnych atrakcji tych zajęć należały: przejazd na kucyku oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku. W zajęciach wzięło udział kilkadziesiąt osób, głównie dzieci, z Lubawki i okolic.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze