Dzisiaj (niedziela, 27 maja) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza dzieci mogły obejrzeć kolejny spektakl z cyklu "Mamo, tato - teatr przyjechał!".
Młoda publiczność mogła obejrzeć przedstawienie "Królewna Śnieżka" wystawione przez teatr Herbi.
Teatralne przedstawienia dla dzieci organizowane są w sali witrażowej podczas remontu siedziby Centrum Kultury.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze