Od rana mieszkańcy Kamiennej Góry narzekają na stan chodników i jezdni.
Do południa mieszkańcy walczyli z dużymi ilościami śniegu zalegającymi głównie chodniki. Nie wszyscy zarządcy nieruchomości na poważnie podeszli do odśnieżania. Na zdjęciach widać ul. Spacerową.

Wzrost temperatury spowodował, że od południa problemem zaczęła być woda z topiącego się śniegu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze