Dzisiaj (środa, 28 marca) na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze zgromadziła się cała społeczność szkolna, aby wspólnie zasiąść do wielkanocnego stołu.
Spotkanie rozpoczęła dyrektor szkoły, witając wszystkich zgromadzonych, życząc zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Na wiosennie udekorowanym stole pojawiły się świąteczne smakołyki przygotowane przez uczniów szkoły. Jak zwykle atrakcją spotkania była ?bitwa na jajka?, która dostarczyła dzieciom wiele radości.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze