Nieznani sprawcy rozlali dzisiaj (niedziela, 3 listopada) substancję o nieprzyjemnym zapachu pod jednym ze sklepów w Leszczyńcu.
Fiolka rozlana został przed wejściem. Wszyscy sami opuścili budynek. Jednej z pracowni sklepu pomocy udzielali strażacy.

Miejsce zabezpieczyli strażacy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze