Nieprzejezdna jest droga z Chełmska Śląskiego do Uniemyśla i Okrzeszyna. Doszło do wypadku. Zginęły dwie osoby.
Osobowe renault uderzyło czołowo w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło na wysokości kościoła, na drodze wyjazdowej w kierunku Okrzeszyna. Samochód jechał z góry, od strony Okrzeszyna.
Obie osoby zginęły. Samochodem kierował 61-letni mieszkaniec Wrocławia, pasażerką była 67-letnia mieszkanka Wrocławia.
Do zdarzenia doszło ok. godziny 16. Na miejsce akcję ratowniczą prowadzili strażacy z PSP Kamienna Góra, dwa zastępy z OSP Chełmsko Śląskie, zespół pogotowia ratunkowego oraz policja.

fot. PSP Kamienna Góa
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze