Reklama

Śmiertelny wypadek

Nieprzejezdna jest droga z Chełmska Śląskiego do Uniemyśla i Okrzeszyna. Doszło do wypadku. Zginęły dwie osoby.

Osobowe renault uderzyło czołowo w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło na wysokości kościoła, na drodze wyjazdowej w kierunku Okrzeszyna. Samochód jechał z góry, od strony Okrzeszyna.

Obie osoby zginęły. Samochodem kierował 61-letni mieszkaniec Wrocławia, pasażerką była 67-letnia mieszkanka Wrocławia.

Do zdarzenia doszło ok. godziny 16. Na miejsce akcję ratowniczą prowadzili strażacy z PSP Kamienna Góra, dwa zastępy z OSP Chełmsko Śląskie, zespół pogotowia ratunkowego oraz policja.


fot. PSP Kamienna Góa

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama