72 -letni mężczyzna, opiekun kamienicy przy ulicy Parkowej zginął dzisiaj (środa, 25 września) w piwnicy domu. Około godziny 22 policja otrzymała informację, że znaleziono zwłoki.
Mężczyzna przez pewien okres czasu pracował jako dozorca-opiekun budynku. Budynek od dawna był zalewany przez wody gruntowe spływające z góry Parkowej. W piwnicy, w studzience znajdowała się pompa. Najprawdopodobniej mężczyzna zszedł do piwnicy aby sprawdzić działanie urządzenia. Istnieje podejrzenie, że zasłabł i wpadł do studzienki.

Na miejsce wezwani zostali technicy policyjni oraz prokurator. Trwają (godzina 23:30) ustalenia czy w zdarzeniu uczestniczyły osoby trzecie.
72- latek był znany i lubiany w sąsiedztwie. Dbał o ogród i parking.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze