Reklama

Śmierć w studzience

72 -letni mężczyzna, opiekun kamienicy przy ulicy Parkowej zginął dzisiaj (środa, 25 września) w piwnicy domu. Około godziny 22 policja otrzymała informację, że znaleziono zwłoki. 

 Mężczyzna przez pewien okres czasu pracował jako dozorca-opiekun budynku. Budynek od dawna był zalewany przez wody gruntowe spływające z góry Parkowej. W piwnicy, w studzience znajdowała się pompa. Najprawdopodobniej mężczyzna zszedł do piwnicy aby sprawdzić działanie urządzenia. Istnieje podejrzenie, że zasłabł i wpadł do studzienki. 

Na miejsce wezwani zostali technicy policyjni oraz prokurator. Trwają (godzina 23:30) ustalenia czy w zdarzeniu uczestniczyły osoby trzecie. 

72- latek był znany i lubiany w sąsiedztwie. Dbał o ogród i parking.  

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama