Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów imprezy "Jedziemy na Bukówkę". Pierwszy dzień, sprzątanie brzegów zbiornika, przeniesiony został do świetlicy w Miszkowicach.
Cykliczna impreza organizowana na brzegu Bukówki przez starostwo rozpoczyna się sprzątaniem brzegów zbiornika przez uczniów szkół podstawowych. Przy okazji nad Bukówką organizowane są konkursy i zabawy. W tym roku, z powodu pogody, pierwszy dzień imprezy przeniesiony został do świetlicy w Miszkowicach.
W pomieszczeniu uczestnicy konkursu plastycznego ?Zwierzęta w naszej wodzie? zaprezentowali przygotowane latawce ozdobione ekologicznymi obrazami. Dzieci brały również udział w konkurencjach sprawnościowych. Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny ?Ekologia w oczach dziecka?. Pierwsze miejsce zajęła Patrycja Łabuda, drugie Dominika Dominiak, a trzecia Julia Kędzierska. Kolejne miejsca zajęli: Marcin Rumur, Mateusz Felisiak, Seweryn Janur, Paulina Barczyk, Daniel Raczek, Martyna Rosiek, Zofia Niemira, Roksana Zagłobicka, Zuzia Myjak, Abigail Danielak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze