Reklama

Śmieci zostały

Pogoda pokrzyżowała plany organizatorów imprezy "Jedziemy na Bukówkę". Pierwszy dzień, sprzątanie brzegów zbiornika, przeniesiony został do świetlicy w Miszkowicach.


Cykliczna impreza organizowana na brzegu Bukówki przez starostwo rozpoczyna się sprzątaniem brzegów zbiornika przez uczniów szkół podstawowych. Przy okazji nad Bukówką organizowane są konkursy i zabawy. W tym roku, z powodu pogody, pierwszy dzień imprezy przeniesiony został do świetlicy w Miszkowicach.

W pomieszczeniu uczestnicy konkursu plastycznego ?Zwierzęta w naszej wodzie? zaprezentowali przygotowane latawce ozdobione ekologicznymi obrazami. Dzieci brały również udział w konkurencjach sprawnościowych. Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny ?Ekologia w oczach dziecka?.  Pierwsze miejsce zajęła Patrycja Łabuda, drugie Dominika Dominiak, a trzecia Julia Kędzierska. Kolejne miejsca zajęli: Marcin Rumur, Mateusz Felisiak, Seweryn Janur, Paulina Barczyk, Daniel Raczek, Martyna Rosiek, Zofia Niemira, Roksana Zagłobicka, Zuzia Myjak, Abigail Danielak.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama