Reklama

Śmieci wśród pól

Złagodzenie zakazów związanych z przeciwdziałaniem epidemii koronawirusa przyniosło nieplanowany skutek. Podczas spacerów mieszkańcy odnajdują śmieci rozrzucone przy drogach.

 

Policja szuka właściciela śmieci wyrzuconych najprawdopodobniej w weekend przy polnej drodze łączącej Starą Białkę z Pisarzowicami. Po obu stronach drogi, ok. 200 metrów od Starej Białki, leży styropian, siatka i tynk prawdopodobnie zerwane z remontowanego budynku.

Policjanci proszą o każdy sygnał, który pozwoli na ustalenie właściciela śmieci i osoby, które je wyrzuciła w niedozwolonym miejscu. Kontaktować można się z jednostkami policji w Lubawce i Kamiennej Górze, bądź poprzez numery alarmowe.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama