Złagodzenie zakazów związanych z przeciwdziałaniem epidemii koronawirusa przyniosło nieplanowany skutek. Podczas spacerów mieszkańcy odnajdują śmieci rozrzucone przy drogach.
Policja szuka właściciela śmieci wyrzuconych najprawdopodobniej w weekend przy polnej drodze łączącej Starą Białkę z Pisarzowicami. Po obu stronach drogi, ok. 200 metrów od Starej Białki, leży styropian, siatka i tynk prawdopodobnie zerwane z remontowanego budynku.
Policjanci proszą o każdy sygnał, który pozwoli na ustalenie właściciela śmieci i osoby, które je wyrzuciła w niedozwolonym miejscu. Kontaktować można się z jednostkami policji w Lubawce i Kamiennej Górze, bądź poprzez numery alarmowe.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze