Wczoraj (sobota, 28 lipca) wieczorem strażacy ochotnicy z Lubawki wezwani zostali do zadymienia budynku przy ulicy Kamiennogórskiej w tej miejscowości.
Na miejscu strażacy dowiedzieli się, że starsza kobieta zapaliła śmieci w piecu. Dym wydobywał się wewnątrz budynku. Wszyscy mieszkańcy budynku zostali ewakuowani. Cały obiekt został przewietrzony i lokatorzy szybko wrócili do swoich mieszkań.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze