Reklama

Śmieci w parku - Twoja powiatowa

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane, jak pisze autor, dzisiaj (poniedziałek, 6 kwietnia) w parku przy ulicy Cisowej w Kamiennej Górze tuż przy wejściu od strony Arado na ścieżkę zdrowia.

 

Autor zdjęć dodaje, że sprawę zgłaszał w Urzędzie Miasta.

Rafał Święcki, rzecznik prasowy urzędu, potwierdza, że takie zgłoszenie wpłynęło, ale jakiś czas temu. Wtedy teren został uporządkowany. O pojawieniu się kolejnych śmieci w tym miejscu urząd nie ma informacji. Zapewnił, że zgłoszenie zostanie zweryfikowane i po potwierdzeniu teren ponownie zostanie uporządkowane. Będzie to jednak możliwe po unormowaniu sytuacji związanej z koronawirusem.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama