Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane, jak pisze autor, dzisiaj (poniedziałek, 6 kwietnia) w parku przy ulicy Cisowej w Kamiennej Górze tuż przy wejściu od strony Arado na ścieżkę zdrowia.
Autor zdjęć dodaje, że sprawę zgłaszał w Urzędzie Miasta.
Rafał Święcki, rzecznik prasowy urzędu, potwierdza, że takie zgłoszenie wpłynęło, ale jakiś czas temu. Wtedy teren został uporządkowany. O pojawieniu się kolejnych śmieci w tym miejscu urząd nie ma informacji. Zapewnił, że zgłoszenie zostanie zweryfikowane i po potwierdzeniu teren ponownie zostanie uporządkowane. Będzie to jednak możliwe po unormowaniu sytuacji związanej z koronawirusem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze