Nadleśnictwo Kamienna Góra na swoim profilu na facebook"u opublikowało zdjęcie wykonane na terenie leśnictwa Szarocin.
W lesie, na drodze ktoś porzucił śmieci. Wśród sporej ilości odpadów znalazły się m.in. opony, drzwi, sprzęt rtv. śmieci wywiezione zostały do lasu, chociaż można je było przekazać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów. Ktoś wolał jednak nielegalnie pozbyć się ich w lesie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze