Zrobiło się ciepło i powrócił problem, o którym kilka razy już pisaliśmy.
Jeden z internautów przesłał zdjęcie wykonane dzisiaj przy ścieżce rowerowej w Krzeszowie. Jak widać, przy ławeczce stoi kosz pełen śmieci, odpadki rozrzucone są również wokół niego. Nie jest to pierwsza informacja o takiej sytuacji w tym miejscu.
Autor zdjęcia apeluje o uporządkowanie terenu. Może warto w tym miejscu ustawić więcej pojemników? Warto również zaapelować do turystów, gdy kosz jest wypełniony odpadkami, swoje śmieci można zabrać ze sobą.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze