Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane przy polnej drodze w Krzeszowie. Widać na nich porzucone śmieci.
Jak pisze internauta, śmieci wywiezione musiały zostać dzisiaj rano lub wczoraj wieczorem. Przy bocznej drodze prowadzącej od ul. Cysterskiej w kierunku lasu pozostawione zostały m.in. opony, meble, pudełka.
Drogą, przy której porzucono śmieci, często spacerują ludzie.
Zdjęcia przekazaliśmy do Urzędu Gminy Kamienna Góra.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze