Dzięki zaangażowaniu mieszkańca gminy, udało się ustalić osobę, której śmieci zostały wysypane przy drodze w Krzeszowie.
O sprawie pisaliśmy w piątek. Przy polnej drodze w Krzeszowie porzucone zostały śmieci. Po ich dokładnym obejrzeniu, udało się ustalić do kogo należały. Okazało się, że śmieci należały do mieszkańca Kamiennej Góry. Właściciel, po rozmowie z urzędnikami, uprzątnął teren.
Może ta sytuacja będzie dla niego nauczką na przyszłość. Śmieci można wywieźć do PSZOK-u.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze