Od jednego z czytelników otrzymaliśmy zdjęcia śmieci na lodzie pokrywającym zalew w Kamiennej Górze.
Topiący się śnieg odsłonił bałagan - Obraz przywołuje delikatnie mówiąc skrajne oburzenie. Gdy lód się stopi, będziemy mieli jeszcze większy syf w tym akwenie, który i tak jest tylko powodem wstydu dla miasta i mieszkańców. Z tego co pamiętam, powzięto jakieś środki na oczyszczanie obiektu - więc nie widzę w tym sensu i wydawania pieniędzy jak tak to ma wyglądać. Swoją drogą policja też ładnie umywa od tego ręce. Nie na nigdy patrolu nad Zalewem, młodzież przesiaduje jak widać przez cały rok i przez cały rok bezkarnie śmieci. Jakby jeden z drugim dostał dotkliwy mandat, to by może następnym razem wyrzucił to z czym przyszedł do kosza. - pisze internauta.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze