Reklama

Śmieci na lodzie - Twoja powiatowa

Od jednego z czytelników otrzymaliśmy zdjęcia śmieci na lodzie pokrywającym zalew w Kamiennej Górze.

 

Topiący się śnieg odsłonił bałagan - Obraz przywołuje delikatnie mówiąc skrajne oburzenie. Gdy lód się stopi, będziemy mieli jeszcze większy syf w tym akwenie, który i tak jest tylko powodem wstydu dla miasta i mieszkańców. Z tego co pamiętam, powzięto jakieś środki na oczyszczanie obiektu - więc nie widzę w tym sensu i wydawania pieniędzy jak tak to ma wyglądać. Swoją drogą policja też ładnie umywa od tego ręce. Nie na nigdy patrolu nad Zalewem, młodzież przesiaduje jak widać przez cały rok i przez cały rok bezkarnie śmieci. Jakby jeden z drugim dostał dotkliwy mandat, to by może następnym razem wyrzucił to z czym przyszedł do kosza. - pisze internauta.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama