Policjanci z Lubawki pełnili dzisiaj (sobota, 2 lutego) służbę z czeskimi kolegami.
Podczas służby w Czechach policjanci kontrolowali narciarzy na stokach oraz kierujących na drogach dojazdowych do ośrodków narciarskich. Sprawdzali prawidłowość przewożenia osób i towarów, posiadanych dokumentów.
Wspólne patrole prowadzone są przez przygraniczne jednostki od kilku lat. Funkcjonariusze regularnie pełnią służbę na terenie sąsiedniego państwa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze