Reklama

Ślubowanie radnego

Rada miasta Kamienna Góra pracuje już w komplecie. Dzisiaj (środa, 27 lutego) ślubowanie złożył piętnasty radny.

 

W wyborach samorządowych 2018 roku wybranych zostało 15 członków rady miasta Kamienna Góra. Jeden z mandatów uzyskał Janusz Chodasewicz, który wybrany został również na burmistrza. Ponieważ funkcji tych nie można łączyć, ogłoszone zostały wybory uzupełniające w okręgu nr 7 w Kamiennej Górze.

Mieszkańcy powierzyli mandat radnego Mariuszowi Łobosowi. Dzisiaj zwycięzca wyborów złożył ślubowanie i został pełnoprawnym radnym. Już dzisiaj będzie uczestniczył w dyskusjach i głosowaniach.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama