Dzień Dziecka w Kamiennej Górze upłynął pod znakiem dobrej pogody, sportowych emocji i radości! Na festynie, który odbył się na stadionie przy ul. Ściegiennego, bawiły się całe rodziny.
Organizatorzy zadbali o to, aby nikt nie nudził się ani przez chwilę.
Główną osią festynu była aktywność fizyczna. Przygotowano specjalne strefy aktywności, gdzie dzieci mogły sprawdzić swoją zwinność i szybkość. Wyścigi, tory przeszkód oraz pełne śmiechu konkurencje wyzwoliły w uczestnikach ducha zdrowej rywalizacji. Każdy start nagradzany był gromkimi brawami publiczności, a na mecie na małych sportowców czekały upominki.
Dla amatorów zabaw plastycznych przygotowano ofertę otwartych warsztatów podczas których, dzieci mogły rozwinąć swoje talenty manualne, tworząc własne, unikalne pamiątki z tego wyjątkowego dnia. Atrakcje dla najmłodszych przygotowali też policjanci i strażacy oraz przedstawiciele różnych miejskich placówek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze