Ostrej zimy nie ma, ale na części ulic trzeba bardzo uważać. Jest ślisko.
Tak dzisiaj około godziny 11 wyglądała ul. Parkowa w Kamiennej Górze. Słońce nie zdążyło jeszcze roztopić warstwy śniegu i lodu. Ulica miała dzisiaj dwa oblicza, do zjazdu na parking przy ZUS ruch odbywał się po czarnej nawierzchni. Stan odcinka od zjazdu widać na zdjęciu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze