Dzisiejszy poranek zaskoczył kierowców. Po kilku ciepłych dniach w nocy spadła temperatura. Na drogach zrobiło się ślisko. Trudne warunki zgłaszają internauci na drodze między Lubawką, a Chełmskiem Śląskim oraz na Przełęczy Okraj. W Domanowie stoi kilka pojazdów.
Jak informują internauci w Domanowie stoją samochody ciężarowe. Do chwili obecnej (10:00) nie dojechała w ten rejon piaskarka.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze