Justyna Mordarska, wychowanka klubu MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice była najlepszą Polką w narciarskich sprintach techniką dowolną podczas zawodów cyklu Slavic Cup.
Zawody rozegrane zostały w miejscowości Nove Mesto w Czechach. W finale najlepsze były zawodniczki z Czech. Zajęły trzy pierwsze miejsca. J. Mordarska była czwarta, a Marzena Maciulewicz zajęła 24 miejsce. Karolina Trzaska nie awansowała do ćwierćfinałowej trzydziestki, w eliminacjach miał 31 czas.
wyniki za skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze