Piłkarze Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (niedziela, 18 sierpnia) pierwszy wyjazdowy mecz w klasie okręgowej. Zmierzyli się z doświadczonym Piastem Wykroty.
Przez całe spotkanie gospodarze mieli przewagę. Doświadczony przeciwnik nie dał szans beniaminkowi i pewnie wygrał. Jedyną bramkę dla Orła zdobył Sebastian Kurek.
Piast Wykroty : Orzeł Lubawka - 6:1 (3:0)
Skład Orła: Kurylas (80" D. Adamowicz), Kuk, Kulesza, Różański, Gucwa (30" Kurek), Szuster, Musiał, Hadała, Duda, Kiełbasa (70" Rybka), J. Adamowicz (73" Lewczuk).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze