Piłkarze Włókniarza Chełmsko Śląskie podejmowali dzisiaj (niedziela, 23 września) Orła Wojcieszów. Mecz rozegrany został na bocznym boisku w Lubawce.
Nieliczni kibice obejrzeli słabe widowisko. Obie drużyny nie potrafiły zgarozić bramce rywala. W pierwszej połowie bliżej zdobycia gola byli goście. Piłka uderzyła jednak w słupek. W drugiej połowie gra nie zmieniła się. W 70" jeden z niewielu celnych strzałów oddali goście. Damian Kruk oddał celny strzał głową dając Orłowi prowadzenie. W 84" za zagranie ręką w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny. Goście wykorzystali okazję do podwyższenia prowadzenia.
Włókniarz Chełmsko Śląskie : Orzeł Wojcieszów - 0:2 (0:0)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze