Reklama

Słaby mecz

Piłkarze Włókniarza Chełmsko Śląskie podejmowali dzisiaj (niedziela, 23 września) Orła Wojcieszów. Mecz rozegrany został na bocznym boisku w Lubawce.

 

Nieliczni kibice obejrzeli słabe widowisko. Obie drużyny nie potrafiły zgarozić bramce rywala. W pierwszej połowie bliżej zdobycia gola byli goście. Piłka uderzyła jednak w słupek. W drugiej połowie gra nie zmieniła się. W 70" jeden z niewielu celnych strzałów oddali goście. Damian Kruk oddał celny strzał głową dając Orłowi prowadzenie. W 84" za zagranie ręką w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny. Goście wykorzystali okazję do podwyższenia prowadzenia.

Włókniarz Chełmsko Śląskie : Orzeł Wojcieszów - 0:2 (0:0)

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama