Wczoraj (czwartek, 22 grudnia) wieczorem strażacy wezwani zostali do jednego z mieszkań w Lubawce. W lokalu włączył się czujnik czadu.
Urządzenia użytkowane przez strażaków nie potwierdziły zagrożenia. W pomieszczeniach nie było tlenku czadu. Okazało się, że w czujniku była słaba bateria i urządzenia błędnie sygnalizowało alarm.
W akcji uczestniczyli strażacy z OSP Lubawka i PSP Kamienna Góra.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze