Znane są już finansowe efekty pikniku charytatywnego zorganizowanego w Lubawce. Podczas imprezy zbierane były pieniądze na pomoc pogorzelcom z gminy Lubawka.
Akcji nie ułatwiała pogoda. Piknik odbył się 13 września, w piątek przed powodzią. Impreza miała odbyć się w parku Watra, ale z powodu opadów deszczu przeniesiona została do Domu Kultury.
Druga część pikniku odbyła się 22 września na stadionie w Lubawce.
Podczas tych dwóch dni zebrano 56 770,62 zł i 10 euro. Nadal trwają licytacje, ostateczna kwota będzie więc wyższa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze