Dzisiaj (sobota, 26 stycznia) na kamiennogórskim rynku odbył się kolejny jarmark staroci i rękodzieła.
Pierwsza w tym roku edycja jarmarku nie spotkała się z dużym zainteresowaniem kolekcjonerów. Kilku obecnych wystawców prezentowało sprzedawane towary na stołach pod filarami, przy budynku muzeum.
Kolejny jarmark za miesiąc.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze