Dzisiaj (sobota, 26 maja) po godzinie 4 rano strażacy wezwani zostali do płonącego samochodu dostawczego w Lubawce.
Samochód stał ok. 100 metrów od głównej drogi (krajowa droga nr 5), na polnej drodze wzdłuż ogrodzenia ogrodów działkowych. W pobliżu nikogo nie było. Palił się stary, dostawczy mercedes.
Okazało się, że właściciel zgłosił kradzież pojazdu w Boguszowie-Gorcach. Trwa wyjaśnianie przyczyn pożaru i całego zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze