W minioną środę (30 października) dwie osoby okradły kantor przy granicy w Lubawce.
Ze względu na dobro prowadzonego postępowania policja nie ujawnia szczegółów zdarzenia. Wiadomo, że dwóch zamaskowanych mężczyzn weszło wieczorem do kantoru. Personel zastraszyli przedmiotem przypominającym broń palną.
Napastnicy zabrali utarg i pieszo poszli w kierunku przejścia granicznego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze