Około godziny 4 nad ranem wstrzymany został ruch pociągów na trasie Wałbrzych - Jelenia Góra. Powodem było zachowanie kierowcy skody, który próbował przejechać przez remontowany przejazd w Marciszowie.
Próba przejazdu zakończyła się niepowodzeniem. Pojazd utknął na torach.
Kierowcą był 39-latek z Legnicy. Policjantom tłumaczył, że na zamknięty przejazd skierowała go nawigacja. Nie wyjaśnił, dlaczego zignorował znaki i blokady ustawione na drodze.
Kierowca ukarany został mandatem w wysokości 2 tys. zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze