Lubawscy policjanci zatrzymali 18-latka, który odpowiadać będzie za kradzieże z włamaniem do przedszkola i sklepu oraz usiłowanie włamania do przedszkola.
Mężczyzna miał włamać się do jednego z lubawskich przedszkoli, z którego wyniósł laptop i telewizor. Złodziej dostał się do budynku wybijając szybę. Tej samej nocy chciał dokonać podobnej kradzieży w drugim przedszkolu. Tym razem ranił się wybijając szybę i zrezygnował z kradzieży.
Mężczyzna miał również włamać się na zaplecze jednego ze sklepów. Tym razem wyniósł skrzynkę z piwem i innymi napojami.
Po zatrzymaniu i przedstawieniu dowodów, mężczyzna przyznał się do zarzutów kradzieży z włamaniem i usiłowania włamania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze