III Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Skijoering- DEVIL ENERGY CUP 2014
8 lutego 2014, Stadion Miejski w Karpaczu
Wszystkich Miłośników białego szaleństwa, sportów motorowych oraz ludzi uzależnionych od adrenaliny, zapraszamy 8 lutego 2014 r. na trzecie Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Skijoering - Devil Energy Cup 2014.
Miejscem tego szalonego wydarzenia będzie miasto Karpacz, a wszyscy którzy się tu zjawią poczują emocje tej imprezy i będą bawić się razem z nami na śniegu.
Zawody będą na bardzo wysokim poziomie - zaprosiliśmy wielu znakomitych narciarzy oraz najlepszych zawodników z Niemiec, Austrii, Czech i Polski.
Mistrzostwa zostaną rozstrzygnięte w 3 dyscyplinach:
1. Prolog narty ? najszybsze okrążenie (400m)
2. Prolog snowboard ? najszybsze okrążenie (400m)
3. Prolog junior ? najszybsze okrążenie (400m)
4. Konkurencja drużynowa ? w której wyłonimy Mistrza Polski systemem KO
PROGRAM:
09.00 - prolog, eliminacje
12.00 - Start Main Event
14.00 - Finał
16.00 - Uroczyste zakończenie i wręczenie nagród
Więcej na profilu na FB - kliknij
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze