W Lubawce rozpoczęła się budowa skateparku i boiska do koszykówki ulicznej. Prace mają się zakończyć we wrześniu.
Prace prowadzone są w parku Watra. Na powierzchni 440 m kw. ma zostać ustawiony osiem urządzeń do skatingu.
Zadanie jest współfinansowane ze środków unijnych z programu Leader. Gmina Lubawka pozyskała w ten sposób 23,5 tys. zł.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze