Dzisiaj (wtorek, 12 marca) na drodze powiatowej prowadzącej przez Pisarzowice alfa romeo 156 uderzyła w przydrożne drzewo i płot.
Samochód wyjeżdżał już z Pisarzowic w kierunku Kamiennej Góry. Na jednym z ostatnich łuków drogi uderzył w drzewo rosnące po lewej stronie jezdni, odbił się i zakończył jazdę na płocie na prawym poboczu. Samochód prowadził 34-letni Polak mieszkający na stałe w Anglii. Nic mu się nie stało. Nie chciał korzystać z pomocy medycznej. Był trzeźwy.
Do kolizji doszło po godzinie 17.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze