Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie zrobione wczoraj przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze.
Autora zainteresował dziwny kolor wody spływającej przez jedną z rur wprost do rzeki. Zdjęcie wykonane zostało na wysokości ZSZiO. Autor pyta - Skąd ta substancja?
Nie jest to pierwsza taka sytuacja w tym miejsce. Podobne zgłoszenie mieliśmy w maju 2011 roku - Rzeka mleka? Wtedy pochodzenia substancji nie udało się ustalić.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze