Reklama

Siódme Paprotki

Po raz siódmy artyści spotkali się na plenerze malarskim w Paprotkach. Tradycyjnie już gościli w Stanicy pod Zadzierną. 

 

Dzisiaj (piątek, 4 lipca) w Kawiarni i Galerii Lotos w Kamiennej Górze odbył się wernisaż prezentujący prace powstałe podczas Pleneru. Prace wykonane różnymi technikami będzie można oglądać do końca miesiąca.

Artyści, którzy wzięli udział w VII Ogólnopolskim Plenerze Malarskim Paprotki 2014: Jerzy Borowiec (Lwówek Śląski), Ewa Bartosz-Mazuś (Zakopane), Wiesław Kozłowski (Marciszów), Bernadeta Nowak (Kamienna Góra), Tadeusz Suski (Kamienna Góra), Ireneusz Szymik (Kamienna Góra), Zygmunt Oleksiak (Kamienna Góra), Ewa Stolarz-Starzyńska (Kamienna Góra) i Kazimierz Wysocki (Zielona Góra).

Reklama

Większość artystów to stali bywalcy plenerów w Paprotkach. Jedynie dla Ewy Stolarz-Starzyńskiej był to pierwszy plener w Stanicy pod Zadzierną. 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama