Po raz siódmy artyści spotkali się na plenerze malarskim w Paprotkach. Tradycyjnie już gościli w Stanicy pod Zadzierną.
Dzisiaj (piątek, 4 lipca) w Kawiarni i Galerii Lotos w Kamiennej Górze odbył się wernisaż prezentujący prace powstałe podczas Pleneru. Prace wykonane różnymi technikami będzie można oglądać do końca miesiąca.

Artyści, którzy wzięli udział w VII Ogólnopolskim Plenerze Malarskim Paprotki 2014: Jerzy Borowiec (Lwówek Śląski), Ewa Bartosz-Mazuś (Zakopane), Wiesław Kozłowski (Marciszów), Bernadeta Nowak (Kamienna Góra), Tadeusz Suski (Kamienna Góra), Ireneusz Szymik (Kamienna Góra), Zygmunt Oleksiak (Kamienna Góra), Ewa Stolarz-Starzyńska (Kamienna Góra) i Kazimierz Wysocki (Zielona Góra).
Większość artystów to stali bywalcy plenerów w Paprotkach. Jedynie dla Ewy Stolarz-Starzyńskiej był to pierwszy plener w Stanicy pod Zadzierną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze