Na placu zabaw w Chełmsku Śląskim odbył się piknik z cyklu Sielsko anielsko, czyli chodnikowo na wakacjach.
Piknik co część wakacyjnej oferty Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce. W wybrane dni pracownicy MGOK organizują zabawy dla dzieci, na terenie kolejnych wsi.
Na placu stanął namiot chroniący dzieci przed deszcze i słońcem. Pod nim zorganizowano część zabaw.
Kolejne spotkania zaplanowano na poniedziałek, wtorek i środę - program Sielsko anielsko

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze